Amélie voor altijd bij ons

Op maandag 5 oktober hielden we een herdenkingsmoment rond de Amélieboom, ter nagedachtenis van Amélie. Rond die boom staat een zitbank waarin de woorden 'Amélie altijd bij ons' gekerfd staan. Laat deze boom en zitbank de altijddurende herinnering aan Amélie oproepen.


Recente blogposts

Alles weergeven

Wijnverkoop verlengd tot en met vrijdag 27/11/2020

De bestellingen voor de wijnverkoop komen goed binnen. Bedankt hiervoor! We sluiten de verkoop niet af op woensdag 25 november, maar wel op vrijdag 27 november. Wie tegen dan niet overgeschreven heeft

Wijnverkoop t.v.v. VBS Langemark

Beste supporter van onze school Dit schooljaar houden we geen kippenfestijn. Om toch wat extra’s in onze schoollade te stoppen, bieden we u graag een verkoop van een gamma aan wijnen. Deze zullen u er

© 2019 Vrije Basisschool Langemark