Dag van de Hoop

Op maandag 17 februari kwamen de kinderen van het lager samen om naar een powerpoint te kijken over de Dag van de Hoop. Het was een geslaagde bijeenkomst waarin Jeanne Devos haar uiteenzetting hield hoe we tot de dag van de Hoop waren gekomen. De Golem werd opgesteld in de refter. We bekeken het filmpje met het blinde meisje die hoop gaf aan het verwoeste Syrië en tenslotte zagen we dat ook in de bijbel veel verhalen van hoop te lezen zijn. Dank aan alle klassen die meehielpen met de werkjes die we in de refter tentoonstelden.Recente blogposts

Alles weergeven

Wijnverkoop verlengd tot en met vrijdag 27/11/2020

De bestellingen voor de wijnverkoop komen goed binnen. Bedankt hiervoor! We sluiten de verkoop niet af op woensdag 25 november, maar wel op vrijdag 27 november. Wie tegen dan niet overgeschreven heeft

Wijnverkoop t.v.v. VBS Langemark

Beste supporter van onze school Dit schooljaar houden we geen kippenfestijn. Om toch wat extra’s in onze schoollade te stoppen, bieden we u graag een verkoop van een gamma aan wijnen. Deze zullen u er

© 2019 Vrije Basisschool Langemark