De Warmste week

In de slotapotheose werd het gespaarde bedrag voor de Warmste Week kenbaar gemaakt. De school zamelde met het afspelen van de liederen en met het georganiseerde ontbijt 1095,11 euro in. Dit bedrag werd door de kas van de Ouderraad nog opgetrokken tot 1 300 euro. Dank aan de werkgroep Warmste Week met juffen Fien, Laura, Liesbet en Daisy voor hun inzet en iedereen die hier een financieel steentje toe bijdroeg! Recente blogposts

Alles weergeven

Wijnverkoop verlengd tot en met vrijdag 27/11/2020

De bestellingen voor de wijnverkoop komen goed binnen. Bedankt hiervoor! We sluiten de verkoop niet af op woensdag 25 november, maar wel op vrijdag 27 november. Wie tegen dan niet overgeschreven heeft

Wijnverkoop t.v.v. VBS Langemark

Beste supporter van onze school Dit schooljaar houden we geen kippenfestijn. Om toch wat extra’s in onze schoollade te stoppen, bieden we u graag een verkoop van een gamma aan wijnen. Deze zullen u er

© 2019 Vrije Basisschool Langemark