Een fantastische dag

We beleefden vandaag een prachtig einde van de laatste schooldag van 2019. Geniet u kort even mee: 

Het tweede leerjaar toonde zijn muzische talenten in het kerstspel in onze kerk. Prachtig werk! Dank aan juf Laura, juf Christine, juf Ann en pastoor Bart. Nog één kans om te genieten van de engelen, de herders en alle acteurs in de hoogmis van Kerstmis volgende week 25 december om 10.30u. in onze eigenste kerk. 


Pastoor Bart, voorzitter van het Schoolbestuur van onze Vrije Basisschool, werd uitgewuifd. Op zeven verschillende manieren werd zijn talent en zijn inzet voor onze school in een afscheidswoord geprezen. Het gaat je goed, Bart, straks in de federatie Jabbeke. 
I

Recente blogposts

Alles weergeven

Wijnverkoop verlengd tot en met vrijdag 27/11/2020

De bestellingen voor de wijnverkoop komen goed binnen. Bedankt hiervoor! We sluiten de verkoop niet af op woensdag 25 november, maar wel op vrijdag 27 november. Wie tegen dan niet overgeschreven heeft

Wijnverkoop t.v.v. VBS Langemark

Beste supporter van onze school Dit schooljaar houden we geen kippenfestijn. Om toch wat extra’s in onze schoollade te stoppen, bieden we u graag een verkoop van een gamma aan wijnen. Deze zullen u er

© 2019 Vrije Basisschool Langemark