Herdenking Amélie


Op zondag 19 november 2017 kwamen Amélie Claus uit ons vierde leerjaar en haar oma Madeleine Hessel om in een tragisch verkeersongeval. Véél tranen, véél pijn en verdriet. Maandag stond Amélie centraal in onze herdenking. Het boek over dieren in "Een boom vol herinneringen" vormde de leidraad van onze samenkomst met de familie en het 4de, 5de en 6de leerjaar. Op school trachtten we de pijn en het verdriet om te zetten in een kracht. De kracht van verbeelding, hoop en schoonheid. 

Bij de aanleg van de nieuwe speelplaats wordt een zilverlinde geplant. In de schaduw van die boom zal zorg gedragen worden voor het levend houden van de herinneringen aan Amélie. Want "de boom zorgde voor iedereen die van vos (Amélie) gehouden had. En zo bleef vos (Amélie) voor altijd in ons leven". Zo willen wij dat zij in ons verder leeft. Als kracht van schoonheid, als kracht van hoop.
Recente blogposts

Alles weergeven

Wijnverkoop verlengd tot en met vrijdag 27/11/2020

De bestellingen voor de wijnverkoop komen goed binnen. Bedankt hiervoor! We sluiten de verkoop niet af op woensdag 25 november, maar wel op vrijdag 27 november. Wie tegen dan niet overgeschreven heeft

Wijnverkoop t.v.v. VBS Langemark

Beste supporter van onze school Dit schooljaar houden we geen kippenfestijn. Om toch wat extra’s in onze schoollade te stoppen, bieden we u graag een verkoop van een gamma aan wijnen. Deze zullen u er

© 2019 Vrije Basisschool Langemark