Het magische toverbos

Geachte Grootouders van onze kleuters in VBS Langemark,


Op donderdag 6 december 2018 wordt u vriendelijk uitgenodigd op het grootoudersfeest van VBS Langemark. Dit gaat door om 14u in het OC 'Den Tap' in Langemark (oude sporthal) in de Klerkenstraat. Daar kunt u genieten van het optreden van uw kleinkind(eren). Zij zullen u meenemen in de fantasiewereld van het magische toverbos. Na het optreden kunt u lekker nakeuvelen in de Sporthal bij een kopje koffie.


We hopen u talrijk te mogen verwelkomen vanaf 13.45u in Den Tap. Tot dan!
Recente blogposts

Alles weergeven

Wijnverkoop verlengd tot en met vrijdag 27/11/2020

De bestellingen voor de wijnverkoop komen goed binnen. Bedankt hiervoor! We sluiten de verkoop niet af op woensdag 25 november, maar wel op vrijdag 27 november. Wie tegen dan niet overgeschreven heeft

Wijnverkoop t.v.v. VBS Langemark

Beste supporter van onze school Dit schooljaar houden we geen kippenfestijn. Om toch wat extra’s in onze schoollade te stoppen, bieden we u graag een verkoop van een gamma aan wijnen. Deze zullen u er

© 2019 Vrije Basisschool Langemark