Onze school gaat op uitstap i.v.m. Grote Oorlog

Bijgewerkt: 7 nov 2018

Op donderdagnamiddag 8 november gaan de vierde en zesde klas op uitstap. Dit in het kader van de Eerste Wereldoorlog.

Het zesde leerjaar gaat met de fiets naar Tyne Cot Cemetery in Passendale.

Het vijfde leerjaar ging voor de herfstvakantie de Belgische begraafplaats in Houthulst onder leiding van de directeur bezoeken. Dit gebeurde naar aanleiding van het honderdjarige bevrijdingsoffensief die de Belgen daar hebben ingezet.

Het vierde leerjaar gaat naar de Duitse Militaire Begraafplaats.


Het derde leerjaar gaat op donderdag naar 'Cement House Cemetry'. Dit is een Britse begraafplaats.


Het zesde leerjaar verzorgt zondag de misviering. Dit in teken van de Wapenstilstand.


Tyne Cot Cemetery


Recente blogposts

Alles weergeven

Wijnverkoop verlengd tot en met vrijdag 27/11/2020

De bestellingen voor de wijnverkoop komen goed binnen. Bedankt hiervoor! We sluiten de verkoop niet af op woensdag 25 november, maar wel op vrijdag 27 november. Wie tegen dan niet overgeschreven heeft

Wijnverkoop t.v.v. VBS Langemark

Beste supporter van onze school Dit schooljaar houden we geen kippenfestijn. Om toch wat extra’s in onze schoollade te stoppen, bieden we u graag een verkoop van een gamma aan wijnen. Deze zullen u er

© 2019 Vrije Basisschool Langemark