Uitstap 5de leerjaar

Vrijdag aanstaande gaat het 5de in de namiddag op leerwandeling naar de Carrefour te Langemark. Ze zullen daar verschillende opdrachten uitvoeren rond het thema reclame.

Ze gaan er ook mensen interviewen rond de invloed van reclame op hun koopgedrag.

Het zou interessant zijn als er enkele ouders/grootouders in de winkel aanwezig zijn rond 14u.

Recente blogposts

Alles weergeven

Wijnverkoop verlengd tot en met vrijdag 27/11/2020

De bestellingen voor de wijnverkoop komen goed binnen. Bedankt hiervoor! We sluiten de verkoop niet af op woensdag 25 november, maar wel op vrijdag 27 november. Wie tegen dan niet overgeschreven heeft

Wijnverkoop t.v.v. VBS Langemark

Beste supporter van onze school Dit schooljaar houden we geen kippenfestijn. Om toch wat extra’s in onze schoollade te stoppen, bieden we u graag een verkoop van een gamma aan wijnen. Deze zullen u er

© 2019 Vrije Basisschool Langemark