top of page
  • Foto van schrijverVBS Langemark

VBS Langemark zit in een nieuw jasje

Het afgelopen jaar hebben we achter de schermen erg hard gewerkt aan het vernieuwen van onze schoolvisie. Onze schoolvisie vat samen wat we binnen ons onderwijs belangrijk vinden en geeft richting aan alles wat we op school doen. Dit betekent niet dat we nu plots op een andere manier gaan lesgeven! Onze vernieuwde schoolvisie bevat nog alle elementen van onze vorige schoolvisie, maar zit nu in een iets eenvoudiger en hedendaagser jasje.


Voortaan zetten we ons dagelijks in voor volgende vier pijlers: sterke basis, blik op de wereld, verbondenheid en groeien.


Ook ons logo zit in een nieuws jasje. Grafisch vormgever Julie Wyseur wist perfect onze vier pijlers samen te vatten in een nieuw hedendaags logo. Daarnaast wist ze ook elke pijler uit te werken tot een unieke en kindvriendelijke tekening.bottom of page