top of page
  • Foto van schrijverVBS Langemark

Wij zijn Klassewerkplek 2024!

VBS Langemark mocht deze maand het label ‘Klassewerkplek 2024’ ontvangen. Een mooie erkenning voor onze focus op een sterke basis bij zowel onze leerlingen als onze leerkrachten en de professionaliteit van ons schoolteam. Vanuit een duidelijke schoolvisie slagen we erin om een hoog werkgeluk bij onze leerkrachten na te streven en te behouden. Binnen die schoolvisie staan kernwaarden als wederzijds vertrouwen, respectvol samenwerken, een grote hulpvaardigheid en een groot engagement voor het leren van onze leerlingen centraal. Door die kernwaarden centraal te zetten maken we tijd voor een professionele houding wat elk lid van ons schoolteam maar ook elk kind op onze school ten goede komt.Comments


bottom of page