Wijnverkoop t.v.v. VBS Langemark

Beste supporter van onze school


Dit schooljaar houden we geen kippenfestijn. Om toch wat extra’s in onze schoollade te stoppen, bieden we u graag een verkoop van een gamma aan wijnen. Deze zullen u erg smaken rond kerst- of Nieuwjaarsdag en kunnen zeker dienen als geschenk. De opbrengst gaat integraal naar leerrijk spel- en lesmateriaal voor al onze klassen.


Gelieve uw bestelling kenbaar te maken door de bestelbon (zie bijlage) af te geven aan de leerkracht of uw bestelling te mailen naar erna@vbslangemark.be. Dit ten laatste tegen woensdag 25 november 2020. Bestellingen worden pas opgenomen na het betalen via overschrijving op het rekeningnummer van VBS Langemark: BE76 0682 0500 6695.


Hartelijk dank voor uw warme steun namens de werkgroep “alternatief”,

de directeur en al onze leerkrachten!wijnverkoop
.pdf
PDF • 264KB

Recente blogposts

Alles weergeven

Schoolkalender voor mei en juni

Het einde van het schooljaar komt stilaan in zicht en we durfden het met ons schoolteam aan om het een en ander definitief vast te leggen. Het resultaat hiervan is een kalender voor de laatste twee ma

Geniet nu maar van je pensioen!

Op vrijdag 30 april namen we afscheid van onze directeur Danny Jonckheere. Via deze link kunnen jullie mee genieten van dat moment: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1n-cccGZGgGZ4FvQUa_1ZHXMi

Wijnverkoop verlengd tot en met vrijdag 27/11/2020

De bestellingen voor de wijnverkoop komen goed binnen. Bedankt hiervoor! We sluiten de verkoop niet af op woensdag 25 november, maar wel op vrijdag 27 november. Wie tegen dan niet overgeschreven heeft